ФК ЧЕРНІГІВ – НИВА: ЦІКАВІ ФАКТИ

04 Жовтня, 2021

ФК ЧЕРНІГІВ – НИВА: ЦІКАВІ ФАКТИ

 

До вашої уваги – підбірка найбільш цікавих статистичних фактів про ФК Чернігів за підсумками матчу 11-го туру Другої ліги з вінницькою Нивою (0:0).

 

 

1. Вп’яте за час виступів ФК Чернігів на професійному рівні матч закінчується нульовою нічиєю. Вдруге поспіль «тигри» завершують гру з таким рахунком з командою не зі столичного регіону (перший випадок – Буковина). Примітно, що з 24 ігор минулого сезону так закінчувалися тільки два матчі, а з десяти зустрічей нинішнього – вже три.

2. Нічия з Нивою стала десятим мирним результатом для ФК Чернігів на професійному рівні.

3. Валерій Чорний провів 20-й матч в якості головного тренера ФК Чернігів. Цікаво, що його перша гра в якості наставника команди також завершилася нульовою нічиєю.

4. Гра 11-го туру з Нивою також стала п’ятою «сухою» під керівництвом Валерія Чорного.

5. Ювілейний матч за ФК Чернігів провів Олексій Зенченко (25-й матч).

6. ФК Чернігів набрав 15-те очко вдома.

7. Вдруге поспіль ФК Чернігів та Нива не можуть виявити сильнішого, причому обидва нічийних матчі відбулися саме на Чернігів-Арені. Безгольовий матч – перший в історії особистих зустрічей.

8. Вперше в історії очних протистоянь гравці ФК Чернігів отримали більше трьох попереджень – п’ять жовтих карток в пасиві Дмитра Борща, Віталія Ментея, Олексія Зенченка, Артура Бибика та Кирила Кривобороденка.

9. Матч 11-го туру – найбільш «грубий» в історії особистих зустрічей ФК Чернігів і Ниви, футболістам обох команд було показано в сумі десять попереджень. Цікаво, що з кожним матчем цей показник зростає. Нагадаємо, в першій грі було сім жовтих карток, у другій – вісім. При цьому раніше більше «гірчичників» отримували саме гравці Ниви.

10. Вперше по ходу матчів з Нивою Анатолій Романченко та Артур Бибік не були замінені.

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*