Півзахисник ФК Чернігів Олексій Зенченко після домашнього матчу з харківським Металістом (1:2) поділився емоціями від гри, оцінив свій забитий м’яч та розповів про настрій команди перед двома заключними поєдинками сезону.
— Олексію, ти сьогодні забив, але команда програла. Як оціниш свій забитий м’яч?
— Якщо чесно, нічого оцінювати. Командний результат — перш за все. Ми програли, тому настрій поганий.
— Наскільки було важко сьогодні фізично, враховуючи, що це вже третя гра поспіль у форматі «з другого дня на третій»?
— Це, звичайно, дається взнаки. Але ми професійні футболісти й повинні бути до цього готові. Незалежно від нашого стану, маємо здобувати результат. На жаль, сьогодні цього зробити не вдалося.
— Що думаєш про заключні два матчі сезону?
— У нас немає кроку назад — ми повинні вигравати в обох іграх.
