ШИРАЙ: «РІВЕНЬ ПЕРШОЇ ЛІГИ МЕНІ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ»

030 Вересня, 2022

ШИРАЙ: «РІВЕНЬ ПЕРШОЇ ЛІГИ МЕНІ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ»

Голкіпер ФК Чернігів Олександр Ширай розповів прес-службі команди про конкуренцію серед воротарів, ставлення до рівня Першої ліги та поділився очікуваннями від наступної гри з СК Полтава в 5-му турі.

 

 

 

– У цьому сезоні на воротарській позиції підвищилася конкуренція – прийшов Єгор Коломієць. Відчув, що вам з Рощинським тепер треба працювати ще більше? Ти взяв шефство над молодим на правах ветерана?
– Єгор гарно влився в наш колектив. На мою думку, він перспективний воротар, тому він і опинився в нашій команді. Пам’ятаю, Єгор приходив до нас на перегляд літом 2021 року, за цей рік він дуже сильно зпрогресував і цим літом до нас прийшов зовсім інший воротар. У нас з Сашком Рощинським завжди була цікава конкуренція, з приходом Єгора кожен воротар став працювати ще більше, бо кожен хоче грати, плюс Артем Васильович Падун не дає нам розслаблятися, викладаємось на кожному тренуванні.
Над Єгором шефство не брали, мені здається, що закінчилися вже ті часи, коли над молодими брали шефство. На тренуваннях допомагаємо йому порадами, як уникати помилок та зіграти правильно в різних ситуаціях.

– У декількох матчах ти запам’ятався класними сейвами, навіть потрапляв в хіт-паради від ПФЛ та ставав кращим гравцем за версією вболівальників. Чи переглядаєш свої сейви, зберігаєш якусь колекцію?
– Так, хіт-паради від ПФЛ бачив, відео з‘являлося в рекомендаціях в моєму аккаунті YouTube. Звичайно, дуже приємно, коли спостерігають за твоєю роботою і оцінюють її, але ще приємніше, коли команда перемагає в цих матчах. Після кожної гри передивляюся не тільки свої сейви, але й помилки. Стараюся аналізувати їх, щоб не допускати їх наступного разу і не шкодити команді. Колекцію сейвів, на жаль, не маю. Колись була така ідея, робити нарізки, але до цього руки ще не дійшли. Можливо пізніше зроблю, як то кажуть: «Щоб було, що дітям показати» (посміхається).

– Як можеш оцінити рівень гравців у Першій лізі – тобі стало складніше грати? Який матч чи гравець найбільше запам’яталися?
– Рівень Першої ліги мені дуже подобається, набагато цікавіше грати ніж у Другій! Це дуже-дуже непередбачуваний чемпіонат, в кожному турі може бути сенсаційний результат, кожна команда може обіграти кожну. Мені, як і всій команді грати складніше і цікавіше, суперники більш кваліфіковані, менше дають часу для прийняття рішення, гра складається динамічніше. Мабуть на все життя запам‘ятався матч з Метулургом, наша історична перемога в Першій лізі, та ще й над таким іменитим суперником! З гравців особливо ніхто не запам‘ятався на даний момент, всі команди і гравці доволі рівні.

– Чи став ти готуватися самостійно, наприклад, вивчати манеру ударів суперників, підглядати якісь особливості?
– Намагаюся переглядати огляди всіх матчів Першої ліги, по них роблю деякі висновки.

– Матч з СК Полтава – що знаєш про суперника?
– Ми вже розібрали гру суперника. СК Полтава дуже міцна команда з гарним підбором виконавців, особливо в лінії атаки. Але тренери вказали і на більш слабкі місця, на яких ми будемо робити акцент в наступній грі.

– Кого в СК Полтава варто побоюватися в першу чергу?
– У СК Полтава дуже гострий нападник, який виконує великий обсяг роботи, також виділяється капітан команди.

– Що стане головним для досягнення результату?
– Тактично виконати всі вимоги тренерського штабу та не програти боротьбу.

– Які у тебе очікування від матчу?
– Дуже сподіваюся, що ми повернемось з набраними очками після даного виїзду!

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*