РОМАН ВОВК ТА МИРОСЛАВ СЕРДЮК – У ТОПАХ 8-ГО ТУРУ VBET UA ПЕРШОЇ ЛІГИ

019 Жовтня, 2022

РОМАН ВОВК ТА МИРОСЛАВ СЕРДЮК – У ТОПАХ 8-ГО ТУРУ VBET UA ПЕРШОЇ ЛІГИ

Форвард ФК Чернігів Роман Вовк та захисник “тигрів” Мирослав Сердюк увійшли до символічної збірної 8-го туру VBET UA Першої ліги, складеної авторитетним порталом sportarena.com, а Вовк визнаний героєм туру.

Ось так журналісти описали гру гравців:

Лівий захисник – Мирослав Сердюк (ФК Чернігів)

“Один із найстабільніших гравців чернігівської команди протягом цих 8 турів. Надійна гра в обороні. Регулярні підключення до атак. Незважаючи на те, що в Скорука на флангах досить небезпечні візаві, Мирослав Сердюк справився зі своєю роботою в Умані та зумів надійно зіграти під Вовком і Куликом, які діяли на досить високій середній позиції”.

Лівий півзахисник – Роман Вовк (ФК Чернігів)

“Не було б щастя – та нещастя допомогло. Ще до перерви травмувався центрхав Койдан, який у «сіверян» системно грає нападника. Довелося випускати Вовка. Вони з лівим крайнім Куликом постійно мінялися зонами, вивільняючи один для одного простір при довгих передачах і контратаках. І двічі Роман використав хороші лонгболли від Кривобороденка та Романченка. Його два голи принесли чернігівцям важливу перемогу в виїзному матчі з іншим новачком дивізіону”.

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*