МЕНТЕЙ: «ВСІ КОМАНДИ ЗАХОДУ УКРАЇНИ ВИДІЛЯЮТЬСЯ ГРОЮ І ХАРАКТЕРОМ»

028 Квітня, 2023

МЕНТЕЙ: «ВСІ КОМАНДИ ЗАХОДУ УКРАЇНИ ВИДІЛЯЮТЬСЯ ГРОЮ І ХАРАКТЕРОМ»

Капітан ФК Чернігів Віталій Ментей поділився очікуваннями від майбутньої гри з Прикарпаттям в 4-му турі весняної частини VBET UA Першої.

– Ти не грав перші три матчі через дискваліфікацію, але тренувався. Як оціниш свою форму?

– На сто відсотків відповісти важко, бо мав тільки тренувальний процес без ігрової практики. Відчуваю себе добре, думаю, що з точки зору відчуттів оптимально, але тільки матч покаже, наскільки я готовий.

– Наскільки тобі важко було спостерігати за такими емоційними матчами з боку?

– Спостерігати з боку за своєю командою завжди складно, особливо в таких «валідольних» матчах. Коли ти граєш, перебуваєш на футбольному полі, то все набагато легше, це трохи інші відчуття. А ось коли ти в запасі або на трибуні, то тебе ще більше колотить, ще більше хвилювання.

– Вперше за весняну частину сезону ФК Чернігів зіграє на натуральному полі. Це буде плюсом або мінусом для нашої команди?

– Переходити на натуральний газон зі штучного завжди набагато легше,  тренуватися і грати на ньому приємніше. Але наскільки нам це буде плюсом, побачимо в матчі, все-таки граємо з непростою командою.

– Як можеш оцінити суперника, що знаєш про команду?

– Всі команди з заходу України виділяються своєю грою і своїм характером, вони б’ються з першої до останньої хвилини. Грають в трохи інший футбол і їх ні в якому разі не можна недооцінювати, місцеві колективи завжди дають бій. Ми на розборі примітили кількох футболістів Прикарпаття, у яких добре виходить вести гру, у яких хороше мислення і бачення. Не буду відкривати карти і говорити, хто це, але кілька чудових футболістів у суперників є.

– За рахунок чого можна досягти перемоги?

– Перемоги можна домогтися тільки якщо зчепити зуби і битися один за одного з першої і до останньої хвилини, бути одним колективом. Ми повинні підтримувати один одного, якщо хтось помилився, то виправити, тільки так можна досягти успіху з таким суперником.

– Що б ти сказав уболівальникам?

– Ми бачимо, що вболівальників стало більше, наша аудиторія зростає. Нас це тільки надихає, значить, ми рухаємося в правильному напрямку. Хочу подякувати всім і закликати далі нас підтримувати. Одного разу ми зберемо повний стадіон і зіграємо для них.

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*