ФК ЧЕРНІГІВ ПРОВІВ СПАРИНГ З ДЕСНОЮ

011 Липня, 2021

ФК ЧЕРНІГІВ ПРОВІВ СПАРИНГ З ДЕСНОЮ

 

У суботу на території головної арени області – Стадіону ім. Ю.О. Гагаріна – відбулася дійсно історична подія: ФК Чернігів зіграв з Десною, що стало першим в історії Чернігова протистоянням двох професійних клубів міста.

 

 

Зустріч носила характер двосторонньої гри, проте це ніяк не позначалося на мотивації футболістів, які бажали довести тренерам свою спроможність. Незважаючи на об’єктивно вищий статус Десни, гравці ФК Чернігів періодично діяли з командою Української Прем’єр-ліги на рівних. Вдавалися небезпечні підходи і непогані контратаки, кілька хороших сейвів зробив Олександр Ширай, а Дмитро Мироненко зумів обіграти опонента, прокинувши тому м’яч між ніг. Деснянці володіли територіальною перевагою, але оборона чернігівців же досить впевнено стримувала атакуючі пориви суперників. І все ж дві помилки наприкінці першого тайму коштували двох пропущених голів.

Після перерви «тигри» заграли впевненіше, позначилося і хвилювання перед більш майстерним суперником. Команда стала діяти швидше, захист Десни відчував зрослий тиск. Однак забити чернігівцям так і не вдалося, а гол, пропущений з пенальті, встановив остаточний підсумок зустрічі – 0:3. Результат на етапі передсезонної підготовки – не головне. Але те, що ФК Чернігів спробував свої сили на тлі команди УПЛ, однозначно буде корисно для гравців з точки зору досвіду.

Дмитро Мироненко, гравець ФК Чернігів:
– Для нас такий матч став колосальним досвідом. Десна – хороша команда, вона показує хороший футбол і не дарма грає в Прем’єр-лізі. Як прокинув м’яч між ніг? У футболі буває таке, приємно, що вийшло (посміхається). На жаль, я не зміг дограти зустріч – зіткнувся з суперником, лікоть потрапив мені в бік, є невеликий спазм. Сподіваюся, що нічого серйозного. У першому таймі ми трохи боялися Десну, не зовсім все виходило. До другого тайму команда адаптувалася, ми виглядали вже впевненіше, стали проявлятися комбінації. Ми напрацьовуємо кондиції, граємо під навантаженнями. Сподіваюся, що будемо готові до початку сезону.

Віталій Ментей, гравець ФК Чернігів:
– Гралося важко – йдуть збори, ми під навантаженнями. Це було перше в історії Чернігова протистояння двох місцевих професійних команд. Можна сказати, що на наших молодих хлопців трохи тиснув той факт, що проти них – команда Прем’єр-ліги, тому ми не грали так, як робимо це зазвичай. У першому таймі ми менше володіли м’ячем, не все виходило, але в другому, мені здається, ми виглядали цікавіше. З такими командами можна і потрібно грати. Майстерні суперники і самі грають у футбол, і дають грати іншим. Але тільки потрібно переносити на поле все, що ми напрацьовуємо на тренуваннях, намагатися, не боятися. Моментами у нас вже виходить досить гідно. В цілому оцінювати готовність поки рано – наступний тиждень буде ще важче. Ми тренуємося ввечері, коли не так спекотно, з Десною ж зіграли на спеці, коли десь і мізки «пливуть». Але потрібно звикати – чемпіонат ми будемо проводити в тому числі і за такої погоди.

 

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*